Rubriky:

Golf

Woods vyhrál pošesté v kariéře golfový Grand Slam

24. listopadu 2005 09:40 - POIPU BEACH

Americký golfista Tiger Woods vyhrál s bezpečným náskokem sedmi ran pošesté v kariéře PGA Grand Slam. Díky vítězství na exkluzivním dvoudenním turnaji s čtyřčlenným obsazením v Poipu Beach inkasovala světová jednička na závěr roku 400 tisíc dolarů.

 

ČTK

Woods přijel na Havaj se zdravotními problémy. O víkendu v Japonsku si zvrtnul kotník a měl potíže se žaludkem, přesto byl v obou kolech nejlepší. Letošní vítěz turnajů major Masters a British Open dosáhl na 36 jamkách celkového výkonu 131 úderů, tedy třináct pod par.

Na druhém místě skončil Woodsův krajan Phil Mickelson, jenž se na Havaj kvalifikoval díky triumfu na PGA Championship. Vítěz US Open Michael Campbell skončil třetí se 143 ranami, druhý muž žebříčku Vijay Singh z Fidži nabral ztrátu již první den a pole uzavřel.

PGA Grand Slam
1. Woods 131 (67+64), 2. Mickelson (oba USA) 138 (70+68), 3. Campbell (N. Zél.) 143 (73+70), 4. Singh (Fidži) 144 (75+69).

ČTK

Časová osa: Golf

Filtr článků - Golf


Běhání v zimě

Zima je pro řadu běžců obdobím nejistoty a nechuti k běhání. Nízké teploty od běhu často odradí, proto je důležité dodržovat základní pravidla. Ať už v zimě hledáte běžeckou motivaci, pilujete techniku běhu nebo hledáte zimní běžecké vybavení, jistě vám poslouží naše tipy a triky, jak se na běh v zimním období připravit a pořádně si ho užít.