Rubriky:

Golf

Golfistka Sandolová opět nafotila sexy kalendář

10. ledna 2006 14:07 - Itálie

Italská golfová dvojka Sophie Sandolová podruhé nafotila sexy kalendář a věří, že ji opět pomůže ve výkonech. Nerada ovšem slyší, když se o golfovém kalendáři mluví v souvislosti se sexem.

 

www.sophiesandolo.it

"Je spíše elegantní a vtipný," říká Sandolová, která měří 173 cm a má výrazné zelené oči. Na kalendář nedá dopustit. "Přinesl mi štěstí. V roce 2004 jsem nafotila první a poté jsem konečně prorazila i v golfu. Doufám, že mi opět pomůže," věří.

Sophii letos bude třicet a je šest let golfovou profesionálkou, ale první úspěchy přišly až v loňském roce, když v evropském žebříčku obsadila 15. příčku. Sandolová se narodila se ve Francii, žije v Monaku, ale reprezentuje Itálii, kde je golfovou dvojkou za Veronicou Zorziovou. Uvidíme, zda se kouzlo kalendáře projeví na greenech i letos.


Časová osa: Golf

Filtr článků - Golf


Běhání v zimě

Zima je pro řadu běžců obdobím nejistoty a nechuti k běhání. Nízké teploty od běhu často odradí, proto je důležité dodržovat základní pravidla. Ať už v zimě hledáte běžeckou motivaci, pilujete techniku běhu nebo hledáte zimní běžecké vybavení, jistě vám poslouží naše tipy a triky, jak se na běh v zimním období připravit a pořádně si ho užít.