Rubriky:

Golf

Američanům se rýsuje silný tým pro Ryder Cup

20. ledna 2006 11:02 - USA

Vrcholem letošní sezóny je bezesporu zářijový Ryder Cup v Irsku. Jak vypadají průběžné nominační žebříčky? Nikdo nepochybuje o tom, že si pohár zahrají současná jednička mezi americkými hráči Tiger Woods, či dvojka Phil Mickelson.

V současné době jsou za nimi Chris DiMarco, Davis Love III., David Toms, Jim Furyk, Kenny Perry, Stewart Cink, Fred Couples a Ben Crane. To byl těžký soupeř.

Evropský systém výběru hráčů je složitější. Hráči sbírají jak světové body, tak body z evropské tour. Do týmu se probojuje vždy pět nejlepších a v popředí obou žebříčků se objevují téměř shodná jména.

Je to Sergio Garcia, Colin Montgomerie, David Howell, Paul McGinley, José Maria Olazábal, Henrik Stenson, Kenneth Ferrie, Luke Donald, Nick Dougherty či Darren Clarke.


Běhání v zimě

Zima je pro řadu běžců obdobím nejistoty a nechuti k běhání. Nízké teploty od běhu často odradí, proto je důležité dodržovat základní pravidla. Ať už v zimě hledáte běžeckou motivaci, pilujete techniku běhu nebo hledáte zimní běžecké vybavení, jistě vám poslouží naše tipy a triky, jak se na běh v zimním období připravit a pořádně si ho užít.