Rubriky:

Golf

Tiger Woods otevřel centrum pro děti

15. února 2006 11:31 - Anaheim

Velkolepé výukové centrum pro děti otevřel jeho duchovní otec Tiger Woods. Světová jednička opět prokázala, že umí peníze vydělat, ale i smysluplně utratit. "Mám z toho skvělý pocit. Dokonce lepší, než vítězství na golfovém turnaji," poznamenal Woods při pátečním slavnostním otevření.

Toho se kromě kupy dětí zúčastnili i patroni školy bývalý prezident Bill Clinton a Maria Shriverová, manželka kalifornského guvernéra Arnolda Schwarzeneggera.

Škola leží poblíž Anaheimu v Kalifornii nedaleko hřiště H.G. "Dad" Miller Golf Course, na němž Tiger hrál během svých studií na univerzitě. "Spolupodílet se na formování života děti je nádherné," dodal údajně evidentně spokojený Woods.


Běhání v zimě

Zima je pro řadu běžců obdobím nejistoty a nechuti k běhání. Nízké teploty od běhu často odradí, proto je důležité dodržovat základní pravidla. Ať už v zimě hledáte běžeckou motivaci, pilujete techniku běhu nebo hledáte zimní běžecké vybavení, jistě vám poslouží naše tipy a triky, jak se na běh v zimním období připravit a pořádně si ho užít.