Golfista Woods truchlí nad otcovou smrtí

3. května 2006 21:45 - CYPRESS

Nejlepší golfista světa Tiger Woods se vyrovnává se smrtí svého otce, který ve středu podlehl rakovině ve věku 74 let. Earla Woodse postihla zhoubná nemoc v roce 1998 a po chemoterapii se zdál být vyléčen. Jenže předloni se rakovina vrátila a rozšířila z prostaty do celého těla. Podle agentury AP zemřel doma.

Tiger Woods již před dvěma týdny oznámil, že se na čas stáhne z turnajů, aby mohl být otci nablízku. Krátce se ještě vzdálil na Nový Zéland na svatbu svého caddieho, ale rychle spěchal domů do Kalifornie. Tam ve městě Cypress dnes ráno jeho otec zemřel.

"Byl to můj nejlepší přítel a vzor. Strašně mi bude chybět," sdělil Woods na své internetové stránce. "Je ohromné, co všechno dokázal. Byl to skvělý táta, trenér, rádce, voják, manžel a kamarád. Bez něj bych nebyl, kde jsem," dodal třicetiletý golfista, dlouholetý lídr světového žebříčku a vítěz deseti turnajů kategorie major.

ČTK

Časová osa: Golf

Filtr článků - Golf


Běhání v zimě

Zima je pro řadu běžců obdobím nejistoty a nechuti k běhání. Nízké teploty od běhu často odradí, proto je důležité dodržovat základní pravidla. Ať už v zimě hledáte běžeckou motivaci, pilujete techniku běhu nebo hledáte zimní běžecké vybavení, jistě vám poslouží naše tipy a triky, jak se na běh v zimním období připravit a pořádně si ho užít.

Patička stránky: