Golfista McGinley zastavil letadlo a vyplatilo se mu to

11. července 2006 10:19 - DUBLIN

Irský golfista Paul McGinley zahrál úvodní dvě kola turnaje Smurfit European Open v Dublinu velice špatně a ještě než dohráli soupeři, tak odjel na letiště a chtěl odcestovat. Po telefonátu své manželky se vrátil a obsadil nakonec výborné čtvrté místo.

Dvě kola McGinley o víkendu opravdu pokazil (75+71) a když si balil své "nářadí", tak byl v průběžném pořadí až na 91. místě. Cutem mohlo ale projít jen 65 hráčů, takže si byl jistý svým neúspěchem.

Dokonce byl již odbaven, ale těsně před nástupem do letadla mu telefonovala manželka, která mu řekla, že ostatním hráčům se vedlo ještě hůře a on postoupil.

"Musím poděkovat letištnímu personálu, který bez řečí vyndal z letadla mé hole a zavazadla, a já tak mohl pokračovat v turnaji," řekl McGinley.

Třetí kolo absolvoval výkonem skvělých 67 ran a svůj pohádkový comeback dovršil v závěrečném kole se 69 údery a nakonec se podělil o konečné čtvrté místo.

ČTK

Časová osa: Golf

Filtr článků - Golf


Běhání v zimě

Zima je pro řadu běžců obdobím nejistoty a nechuti k běhání. Nízké teploty od běhu často odradí, proto je důležité dodržovat základní pravidla. Ať už v zimě hledáte běžeckou motivaci, pilujete techniku běhu nebo hledáte zimní běžecké vybavení, jistě vám poslouží naše tipy a triky, jak se na běh v zimním období připravit a pořádně si ho užít.