Golfista McGinley zastavil letadlo a vyplatilo se mu to

DUBLIN

Irský golfista Paul McGinley zahrál úvodní dvě kola turnaje Smurfit European Open v Dublinu velice špatně a ještě než dohráli soupeři, tak odjel na letiště a chtěl odcestovat. Po telefonátu své manželky se vrátil a obsadil nakonec výborné čtvrté místo.

Dvě kola McGinley o víkendu opravdu pokazil (75+71) a když si balil své "nářadí", tak byl v průběžném pořadí až na 91. místě. Cutem mohlo ale projít jen 65 hráčů, takže si byl jistý svým neúspěchem.

Dokonce byl již odbaven, ale těsně před nástupem do letadla mu telefonovala manželka, která mu řekla, že ostatním hráčům se vedlo ještě hůře a on postoupil.

"Musím poděkovat letištnímu personálu, který bez řečí vyndal z letadla mé hole a zavazadla, a já tak mohl pokračovat v turnaji," řekl McGinley.

Třetí kolo absolvoval výkonem skvělých 67 ran a svůj pohádkový comeback dovršil v závěrečném kole se 69 údery a nakonec se podělil o konečné čtvrté místo.