Rubriky:

Golf

Golfistka Spilková se ve Španělsku zhoršila, ale cutem prošla

22. září 2017 20:44 - Málaga

Golfistka Klára Spilková prošla do závěrečných kol na turnaji Open de Espaňa série Ladies European Tour. Češka se ale druhý den zhoršila, zahrála +3, celkově má skóre +1 a je na děleném 59. místě.

 

Ladies European Tour

V čele se osamostatnila Angličanka Georgia Hallová. Letos třetí hráčka British Open a desátá ze závěrečného majoru Evian Championship zahrála dvanáct ran pod par. O úder zpět jsou domácí Azahara Muňozová a Carlota Cigandaová.

Spilková začala druhé kolo birdie a posunula se do dvacítky, ale závěr první devítky pokazila. Dala bogey, double bogey a bogey a rázem se ocitla na hraně postupu do víkendových bojů. Na druhé devítce měla birdie a bogey a cutem těsně prošla.

V dubnu se díky výhře v marockém Rabatu stala první českou vítězkou turnaje Ladies European Tour. V říjnu se chystá bojovat o americkou LPGA.

ČTK

Časová osa: Golf

Filtr článků - Golf


Rallye Dakar 2020

Tradiční Rallye Dakar se letos jede od 5. do 17. ledna v Saudské Arábii. Závod odstartoval ve městě Džidda, cílovou destinací bude Al-Kiddija. Závodníky čeká celkem dvanáct etap, během nichž absolvují 7900 kilometrů. Na startu je 31 českých závodníků včetně Aleše Lopraise nebo Martina Prokopa.