Rubriky:

Koronavirus a sport

Champ je druhým hráčem PGA Tour s koronavirem

24. června 2020 11:24 - Praha

Elitní golfový okruh PGA Tour má druhého nakaženého hráče koronavirem a Cameron Champ kvůli tomu bude chybět na turnaji Travelers Championship v Cromwellu. Pětadvacetiletý Američan podstoupil test v úterý, poté co dorazil do dějiště. Měl ho pozitivní, podobně jako Nick Watney v Hilton Head v minulém týdnu, z něhož odstoupil před druhým kolem.

 

Profimedia.cz

Champ v Hilton Head nestartoval, předtím při obnovení sezony ve Fort Wortu obsadil 14. místo. "Fyzicky jsem se cítil skvěle, takže mě očividně překvapilo a zklamalo, když jsem se dozvěděl výsledek testu," řekl Champ v prohlášení PGA Tour.

Čeká ho nejméně desetidenní karanténa a další testy, než se bude moci na okruh vrátit. Během kariéry na něm Champ získal dva tituly. V Cromwellu ve státu Connecticut se od čtvrtka uskuteční třetí akce po obnovení sezony PGA Tour, i další dvě ještě budou bez diváků.

ČTK

Časová osa: Koronavirus a sport

Filtr článků - Koronavirus a sport


Běhání v zimě

Zima je pro řadu běžců obdobím nejistoty a nechuti k běhání. Nízké teploty od běhu často odradí, proto je důležité dodržovat základní pravidla. Ať už v zimě hledáte běžeckou motivaci, pilujete techniku běhu nebo hledáte zimní běžecké vybavení, jistě vám poslouží naše tipy a triky, jak se na běh v zimním období připravit a pořádně si ho užít.