Živě

Kuriózní karambol. Olympijská vítězka přistála na střeše!

11. dubna 2019 15:21 - Řím/Praha

Pořádnou porci štěstí v neštěstí měla vynikající italská lyžařka Sofia Goggiaová. Olympijská vítězka ve sjezdu ztratila kontrolu nad svým Audi, sjela z vozovky a po pádu ze srázu přistála - na střeše zaparkované dodávky! Foto z kuriózní nehody najdete v článku, italská hvězda bílých svahů vyvázla z nehody bez zranění.

 

Twitter

K incidentu došlo v zimním středisku v Sestriére a mohl skončit mnohem hůř. Goggiaová byla nucena na zasněžené a znečištěné silnici prudce šlápnout na brzdu poté, co před ní jedoucí vůz náhle zastavil. Aby zabránila srážce, strhla volant a její SUV po smyku sjelo ze stráně.

Shodou okolností však stál pod strání zaparkovaný transportér, na jehož střeše stříbrná medailistka ze super-G na letošním MS v Are neomylně „zaparkovala."

Vyděšená ale nezraněná 26letá italská lyžařka o bizarní události okamžitě informovala své fanoušky na Facebooku „Ujišťuji vás, že jsem v pořádku," napsala rodačka z Bergama a přidala humorný dodatek: „Slibuji, že se zase vrátím na silnici."

mm, Sport.cz

Časová osa: Lyže a snowboard

Filtr článků - Lyže a snowboard


EURO 2021

Evropský fotbalový svátek, jež byl kvůli koronaviru o rok odložen, začíná 11. června a končí 11. července 2021. Revoluční EURO pořádá hned 11 evropských zemí a poprvé se na něm představí video asistent rozhodčího (VAR). Česká reprezentace se v rámci skupiny D utká se Skotskem, Chorvatskem a Anglií, finále turnaje hostí londýnské Wembley.