Rubriky:

Lyže a snowboard

Pro Bernadette Schildovou skončila po zranění ze Söldenu sezona

26. října 2019 17:10 - Sölden/Praha

Pro rakouskou slalomářku Bernadette Schildovou skončila sezona hned v úvodním závodu Světového poháru v Söldenu. Devětadvacetiletá lyžařka si ve druhém kole obřího slalomu přetrhla přední zkřížený vaz v pravém koleně a ještě dnes se podle informací rakouského svazu podrobí v Innsbrucku operaci.

 

Twitter

Mladší sestru někdejší slalomářské hvězdy Marlies Schildové přepravil na kliniku v Innsbrucku přímo ze svahu vrtulník. Závod, který překvapivě vyhrála sedmnáctiletá Novozélanďanka Alice Robinsonová, kvůli tomu musel být na 20 minut přerušen.

Juniorská mistryně světa ve slalomu z roku 2008 tak v nadcházející sezoně své statistiky nevylepší. V dosavadní kariéře stanula ve Světovém poháru sedmkrát na stupních vítězů, vítězství se ale nikdy nedočkala.

ČTK

Časová osa: Lyže a snowboard

Filtr článků - Lyže a snowboard


Běhání v zimě

Zima je pro řadu běžců obdobím nejistoty a nechuti k běhání. Nízké teploty od běhu často odradí, proto je důležité dodržovat základní pravidla. Ať už v zimě hledáte běžeckou motivaci, pilujete techniku běhu nebo hledáte zimní běžecké vybavení, jistě vám poslouží naše tipy a triky, jak se na běh v zimním období připravit a pořádně si ho užít.