Rubriky:

Lyže a snowboard

Závod týmů? Nezájem! Sdruženáři zažili hodně netradiční moment

6. prosince 2019 13:21 - Praha

Kvůli malému počtu přihlášených týmů se v sobotu na Světovém poháru v severské kombinaci v Lillehammeru neuskuteční plánovaný úvodní závod družstev v sezoně. Místo něj se v olympijském areálu z roku 1994 bude konat závod jednotlivců, na který v neděli naváže další individuální soutěž podle programu.

 

ČOV/Pavel Lebeda

Mezinárodní lyžařská federace (FIS) neuvedla, jak nízký počet přihlášených týmů byl. V závodě družstev neměli startovat Češi, kteří jsou v Norsku stejně jako v prvním dílu SP v Ruce jen ve dvou s Tomášem Portykem a Ondřejem Pažoutem.

Úvod sezony na Ruka Triple ve Finsku ovládli norští sdruženáři, kteří ve dvou ze tří závodů obsadili celé stupně vítězů. Všechny závody vyhrál úřadující celkový vítěz SP Jarl Magnus Riiber.

ČTK

Časová osa: Lyže a snowboard

Filtr článků - Lyže a snowboard


Tour de France 2020

107. ročník nejslavnějšího cyklistického závodu světa Tour de France letos odstartuje 29. srpna v Nice a skončí 20. září tradičním dojezdem do Paříže. Z loňského roku vítězství obhajuje kolumbijský jezdec Egan Bernal. Na startu nebudou chybět další favorité - Thibaut Pinot nebo Primož Roglič. Z Čechů se představí Roman Kreuziger a Jan Hirt.