Rubriky:

Lyže a snowboard

Podle ruských médií jsou pozitivní i B vzorky tří biatlonistů

12. února 2009 17:08 - MOSKVA

Dopingovými testy neprošly podle ruských médií ani B vzorky tří ruských biatlonistů. Mezinárodní biatlonová unie IBU se k vývoji kauzy vyjádří v pátek na tiskové konferenci a definitivně rozhodne o tom, zda se budou moci podezřelí biatlonisté zúčastnit mistrovství světa, které začíná v sobotu v Pchjongčchangu.

Přestože ani jména dopingových hříšníků nebyla dosud oficiálně zveřejněna, ruské listy se shodují, že jde o vítěze několika závodů Světového poháru Dmitrije Jarošenka, vedoucí ženu seriálu Jekatěrinu Jurjevovou a šestou ženu průběžného pořadí Albinu Achatovovou.

Internetový server allsport.ru s odvoláním na antidopingovou laboratoř v Lausanne uvedl, že zakázanou látkou byla v jejich případě ruská varianta krevního dopingu EPO.

ČTK

Časová osa: Lyže a snowboard

Filtr článků - Lyže a snowboard


Běhání v zimě

Zima je pro řadu běžců obdobím nejistoty a nechuti k běhání. Nízké teploty od běhu často odradí, proto je důležité dodržovat základní pravidla. Ať už v zimě hledáte běžeckou motivaci, pilujete techniku běhu nebo hledáte zimní běžecké vybavení, jistě vám poslouží naše tipy a triky, jak se na běh v zimním období připravit a pořádně si ho užít.