Živě

Odvážný plán hvězdného páru: Chceme aspoň pět dětí!

30. června 2020 15:02 - Oslo/Praha

Někdejší ikona bílých svahů Aksel Lund Svindal je v sedmém nebi. Před nedávnem vystavil dvojnásobný olympijský vítěz a pětinásobný mistr světa na svém Instagramu foto své nové lásky. Je jí Amalie Iuelová, elitní norská překážkářka na 400 metrů. Jak nyní Svindal přiznal v interview pro server KK, hvězdný sportovní pár by chtěl založit velkou rodinu.

 

Fotobanka Profimedia

„Považuji se za rodinný typ a toužím po dětech. Rád bych měl velkou rodinu s báječnými vztahy a silnými pouty," rozpovídal se 37letý Svindal. Do svých plánů se může směle pustit, čas rozhodně má. Hvězdnou kariéru ukončil v loňském roce.

Dvojnásobný celkový vítěz Světového poháru v minulosti randil s dalším lyžařským esem Julií Mancusovou z USA či modelkou Gitte Lill Paulsenovou. Jeho nová půvabná přítelkyně má dánské kořeny a drží národní rekord na 400 m překážek.

 
 
 
Zobrazit příspěvek na Instagramu
 
 

Happy birthday Norway 🇳🇴🙂🍦

Příspěvek sdílený Aksel Lund Svindal (@asvindal),Kvě 17, 2020 v 11:56 PDT

„Chci velkou rodinu," svěřila se Iuelová v rozhovoru pro Dagbladet. „Minimálně pět dětí," konkretizovala se smíchem svůj plán 26letá atletka.

 
 
 
Zobrazit příspěvek na Instagramu
 
 

Molly ❤️

Příspěvek sdílený Amalie Iuel (@amalieiuel),Kvě 18, 2020 v 11:51 PDT

mm, Sport.cz

Letní olympijské hry Tokio 2021

Kvůli koronaviru o rok přeložené letní olympijské hry v Tokiu začínají 23. července slavnostním zahájením a končí 8. srpna 2021 zakončovacím ceremoniálem. Sportovce čeká v rámci 33 sportů 339 disciplín na 33 sportovištích, čeští reprezentanti obhajují jednu zlatou, dvě stříbrné a sedm bronzových medailí z olympiády v Riu.