Živě

Až umřu, pohřběte mě s trofejemi, přeje si Vonnová. Kam se ale vejdeš ty? vtipkují její fanoušci

22. července 2020 14:16 - Praha

Dala se do úklidu a přitom zase šokovala. Pětatřicetiletá bývalá americká lyžařka Lindsey Vonnová, která během veleúspěšné kariéry vyhrála pomalu všechno, co se vyhrát dalo, začala oprašovat neskutečné množství získaných trofejí a přitom si s jedním ze dvou desítek křišťálových globusů v ruce povzdechla: „Až umřu, pochovejte mě s nimi.“ A kdyby jen to, krátké video zveřejnila na sociálních sítích na svém profilu.

 

Sports Illustrated, Twitter

To si dala. Svým vzkazem vyvolala půvabná Američanka pořádný poprask. Mezi svými fanoušky stejně jako mezi víc než 300 tisíci followery, kteří ji pravidelně sledují.

 
 
 
Zobrazit příspěvek na Instagramu
 
 

When I die put my my trophies in the grave 🏆🏆🏆🏆 @champagnepapi

Příspěvek sdílený L I N D S E Y • V O N N (@lindseyvonn),Čec 17, 2020 v 10:46 PDT

Okamžitě začaly docházet vzkazy. Některé vtipné, jiné trochu morbidní...

„Celý hřbitov bude malý," vzkázal jeden z nich královně bílých svahů. „A kam se vejdeš ty?" zavtipkoval druhý. „Kdo to bude balit?" připojil svou poznámku další.

„To povezou tři kamiony," žertoval po poznámce mladé lyžařské důchodkyně jiný.

zp, Sport.cz

Časová osa: Lyže a snowboard

Filtr článků - Lyže a snowboard


EURO 2021

Evropský fotbalový svátek, jež byl kvůli koronaviru o rok odložen, začíná 11. června a končí 11. července 2021. Revoluční EURO pořádá hned 11 evropských zemí a poprvé se na něm představí video asistent rozhodčího (VAR). Česká reprezentace se v rámci skupiny D utká se Skotskem, Chorvatskem a Anglií, finále turnaje hostí londýnské Wembley.