Rubriky:

Lyže a snowboard

Idylka u moře? Ester udivila nezvyklým tréninkem v bikinách

25. srpna 2020 09:34 - Praha

Aktivní snad v každé chvíli. Ester Ledecká ani u vody nezůstává jen u oddychu. A dokáže improvizovat. Myšlenky na lyžařské a snowboardingové bitvy ji zjevně nenechávají v klidu. Anebo je to, co předvádí na sítích, snad přípravou na angažmá v cirkusu?

 

archiv Ester Ledecké, Facebook

Udržení stability ve složitých situacích, to je velká část tréninku pro každého sjezdaře. A Ledecká se v tomto směru nešetří ani u moře. Přece jen ale překvapila poněkud nezvyklou metodou.

V bikinách na laně napnutém mezi stromy žonglovala míčky. V komentářích si vysloužila obdiv. „Je šílená,“ napsal jeden z fanoušků. „Neuvěřitelná,“ obdivně se vyjádřila příznivkyně, která přiznala, že si zprvu ani nevšimla, že lyžařka a snowboardistka si žonglování poněkud ztížila.

https://www.facebook.com/esterledecka.cz/posts/3213561372066015

„Myslím, že angažmá v cirkusu Berousek je tutovka,“ navrhuje další z fandů.

vap, Sport.cz

Časová osa: Lyže a snowboard

Filtr článků - Lyže a snowboard


Tour de France 2020

107. ročník nejslavnějšího cyklistického závodu světa Tour de France letos odstartuje 29. srpna v Nice a skončí 20. září tradičním dojezdem do Paříže. Z loňského roku vítězství obhajuje kolumbijský jezdec Egan Bernal. Na startu nebudou chybět další favorité - Thibaut Pinot nebo Primož Roglič. Z Čechů se představí Roman Kreuziger a Jan Hirt.