Rubriky:

Lyže a snowboard

Slunce, žhavé fotky, nádherné narozeniny. Krásná šampionka se vydala na lov

20. října 2020 10:10 - Nassau

Její bývalé soupeřky řádí na sněhu, bývalá lyžařská šampionka Lindsey Vonnová si užívá mořských vln na Bahamách se snoubencem, hokejistou P. K Subbanem. Užila si oslavu šestatřicátých narozenin a dál mohla přemýšlet o termínu svatby.

 

@ facebook Lindsey Vonn

Byla to to určitě vydařená oslava narozenin, které připadly na konec minulého týdne. Významný den na rozdíl od let minulých už nemusí trávit v závějích někde na ledovci.

Dokonce si mohla sama v moři ulovit večeři, což slavila hlasitým halekáním.

Přes loňské zdravotní problémy Vonnová sportuje a udržuje si báječnou figuru, což je patrné na první pohled. Nespočet hodin ve fitness studiích jde čtyřnásobné celkové vítězce Světového poháru k duhu.

 
 
 
Zobrazit příspěvek na Instagramu
 
 

36 and still in the mix! Thank you to everyone who sent me birthday wishes. 🙏🏻❤️

Příspěvek sdílený L I N D S E Y • V O N N (@lindseyvonn),Říj 18, 2020 v 5:49 PDT

 
 
 
Zobrazit příspěvek na Instagramu
 
 

You make my life better. I love you @subbanator

Příspěvek sdílený L I N D S E Y • V O N N (@lindseyvonn),Říj 17, 2020 v 7:34 PDT

A zdá se, že i její vztah s o pět let mladším hráčem New Jersey se prohlubuje. Svatba je na spadnutí. A nebýt pandemie, nejspíš by už dokonce bylo po ní.

Vonnová a Subban začali chodit počátkem roku 2018 a zasnoubili se v srpnu 2019. Bývalá sjezdařka na začátku tohoto měsíce pro magazín People uvedla, že svatební plány páru byly ovlivněny koronavirem.

 
 
 
Zobrazit příspěvek na Instagramu
 
 

Happy Birthday ❤️ let’s grow old 👨🏿‍🦳👵🏼🤘🏿

Příspěvek sdílený P.K. Subban (@subbanator),Říj 18, 2020 v 4:55 PDT

 
 
 
Zobrazit příspěvek na Instagramu
 
 

Pet Detective 👀🤷🏿‍♂️

Příspěvek sdílený P.K. Subban (@subbanator),Říj 18, 2020 v 10:15 PDT

„Těžko se hledá vhodný termín, nemáme plán, prostě si počkáme a uvidíme. Jeho rodina je v Kanadě, já nemůžu tam, oni zase sem. Nakonec na to ale dojde, jen nevíme kdy. Určitě se ale ani jeden z nás nebojí, že se nevezmeme," řekla Vonnová.

vap, Sport.cz

Časová osa: Lyže a snowboard

Filtr článků - Lyže a snowboard


Běhání v zimě

Zima je pro řadu běžců obdobím nejistoty a nechuti k běhání. Nízké teploty od běhu často odradí, proto je důležité dodržovat základní pravidla. Ať už v zimě hledáte běžeckou motivaci, pilujete techniku běhu nebo hledáte zimní běžecké vybavení, jistě vám poslouží naše tipy a triky, jak se na běh v zimním období připravit a pořádně si ho užít.