Rubriky:

Lyže a snowboard

VIDEO: Vonnová v tréninku nepříjemně upadla a udeřila se do hlavy

3. února 2011 11:26 - HINTERREIT

Necelý týden před začátkem mistrovství světa potkal americkou lyžařskou hvězdu Lindsey Vonnovou v tréninku nepříjemný pád. Dvojnásobná světová šampiónka z roku 2009 se na svahu v Rakousku při obřím slalomu udeřila do hlavy, žádné vážné zranění však neutrpěla.

 

Sergey Ponomarev, ČTK/AP

"Byl to pěkně hrozivý karambol. Praštila jsem se hlavou pořádně a musela do nemocnice na CT. Naštěstí se ukázalo, že jsem si nic moc neudělala," uvedla Vonnová na Facebooku, kam umístila i videozáznam své nepovedené jízdy. "Za pár dní bych měla být v pořádku," prohlásila druhá žena průběžného pořadí Světového poháru, který pokračuje v pátek a v sobotu slalomem a obřím slalomem v německém Zwieselu.

"Uvidím, jak se budu cítit," uvedla k nejbližším závodům úřadující trojnásobná vítězka seriálu Světového poháru.

Mistrovství světa v Garmisch-Partenkirchenu začne 8. února, Vonnová bude obhajovat tituly ve sjezdu a super-G. V obou disciplínách vede Světový pohár.

ČTK

Časová osa: Lyže a snowboard

Filtr článků - Lyže a snowboard


Běhání v zimě

Zima je pro řadu běžců obdobím nejistoty a nechuti k běhání. Nízké teploty od běhu často odradí, proto je důležité dodržovat základní pravidla. Ať už v zimě hledáte běžeckou motivaci, pilujete techniku běhu nebo hledáte zimní běžecké vybavení, jistě vám poslouží naše tipy a triky, jak se na běh v zimním období připravit a pořádně si ho užít.