Rubriky:

Lyže a snowboard

Sjezdařka Pauláthová obhájila domácí titul v obřím slalomu

25. března 2011 13:26 - ŠPINDLERUV MLÝN

Sjezdařka Kateřina Pauláthová obhájila ve Špindlerově Mlýně titul mistryně republiky v obřím slalomu. Na svahu, kde letos poprvé bodovala ve stejné disciplíně ve Světovém poháru, si sedmnáctiletá závodnice Dukly Liberec zajistila páteční výhru hlavně díky výkonu ve druhém kole.

 

Radek Petrášek, ČTK

Na Černé sjezdovce ve Skiareálu byla Pauláthová po prvním kole třetí, ale nejrychlejší jízdou ve druhém kole porazila celkově o 83 setin sekundy Slovenku Barbaru Kantorovou. Druhá v hodnocení mistrovství ČR byla Karolína Kloučková, která skončila v závodě čtvrtá. O bronz se stejným časem podělily Martina Dubovská s Danielou Markovou.

V sobotu se pojede ve Špindlerově Mlýně obří slalom mužů s favoritem Ondřejem Bankem, v neděli mistrovství vyvrcholí slalomy mužů a žen.

Mistrovství ČR ve sjezdovém lyžování ve Špindlerově Mlýně:
Ženy - obří slalom:
1. Pauláthová (ČR) 2:21,76, 2. Kantorová -0,83, 3. Škvarková (obě SR) -1,50, 4. Kloučková -3,42, 5. Dubovská a Marková (všechny ČR) obě -3,68.

ČTK

Časová osa: Lyže a snowboard

Filtr článků - Lyže a snowboard


Běhání v zimě

Zima je pro řadu běžců obdobím nejistoty a nechuti k běhání. Nízké teploty od běhu často odradí, proto je důležité dodržovat základní pravidla. Ať už v zimě hledáte běžeckou motivaci, pilujete techniku běhu nebo hledáte zimní běžecké vybavení, jistě vám poslouží naše tipy a triky, jak se na běh v zimním období připravit a pořádně si ho užít.