Zaskočená Ester: Tak kde to jen mám? Srší vtipem a sahá ke změnám

8. prosince 2020 07:02 - Sv. Mořic

Sněhová peřina nekompromisně zavalila všechno a přidělala problémy. Nejen s odkládáním závodů, Ale dobrá nálada olympijskou šampionku Ester Ledeckou ve Svatém Mořici neopouštěla, jak je vidno na sítích.

 

archiv Ester Ledecké, Facebook

Koštětem se šlo přímo na cíl. Poznávací znamení je jasné. Ester je vyobrazena na dveřích a tak bylo hledání zcela zapadlého vozu mezi spostou dalších usnadněno. Jen to trochu schytal celý její tým za nešetrný přístup k laku...

Odložené první rychlostní lyžařské závody ve sezoně - dva super-G - si nijak zvlášť nebrala. Vtipkovala i s cedulí ve švýcarském středisku. „Německy se teprve učím, ale myslím, že tohle znamená, že mám jít snowboardovat, ne?," vyložila si po svém nápis zakazující lyžování.

„Závody jsou bohužel i pro dnešek zrušený, tak beru prkno a jdu se rozjezdit na Cortinu," vyhlížela o víkendu snowboardingové pokračování sezony.

https://www.facebook.com/esterledecka.cz/posts/3512803822141767

vap, Sport.cz

Časová osa: Lyže a snowboard

Filtr článků - Lyže a snowboard


Zimní olympijské hry Peking 2022

Olympijská vlajka zůstává v Asii, po Korei a Japonsku je na řadě Čína. Zimní olympijské hry v Pekingu začínají 4. února slavnostním zahájením a končí 20. února 2022 zakončovacím ceremoniálem. Sportovce čeká v rámci 15 sportů 109 disciplín na 15 sportovištích, Češi obhajují dvě zlaté, tři stříbrné a tři bronzové medaile z olympiády v Pchjongčchangu.