Rubriky:

Lyže a snowboard

Zaskočená Ester: Tak kde to jen mám? Srší vtipem a sahá ke změnám

8. prosince 2020 07:02 - Sv. Mořic

Sněhová peřina nekompromisně zavalila všechno a přidělala problémy. Nejen s odkládáním závodů, Ale dobrá nálada olympijskou šampionku Ester Ledeckou ve Svatém Mořici neopouštěla, jak je vidno na sítích.

 

archiv Ester Ledecké, Facebook

Koštětem se šlo přímo na cíl. Poznávací znamení je jasné. Ester je vyobrazena na dveřích a tak bylo hledání zcela zapadlého vozu mezi spostou dalších usnadněno. Jen to trochu schytal celý její tým za nešetrný přístup k laku...

Odložené první rychlostní lyžařské závody ve sezoně - dva super-G - si nijak zvlášť nebrala. Vtipkovala i s cedulí ve švýcarském středisku. „Německy se teprve učím, ale myslím, že tohle znamená, že mám jít snowboardovat, ne?," vyložila si po svém nápis zakazující lyžování.

„Závody jsou bohužel i pro dnešek zrušený, tak beru prkno a jdu se rozjezdit na Cortinu," vyhlížela o víkendu snowboardingové pokračování sezony.

https://www.facebook.com/esterledecka.cz/posts/3512803822141767

vap, Sport.cz

ČT sport Crans Montana - super-G žen dnes 12:00
20210124T12:00:00+0100
Crans Montana - super-G žen
Crans Montana - super-G žen
Crans Montana - super-G žen

Časová osa: Lyže a snowboard

Filtr článků - Lyže a snowboard


Běhání v zimě

Zima je pro řadu běžců obdobím nejistoty a nechuti k běhání. Nízké teploty od běhu často odradí, proto je důležité dodržovat základní pravidla. Ať už v zimě hledáte běžeckou motivaci, pilujete techniku běhu nebo hledáte zimní běžecké vybavení, jistě vám poslouží naše tipy a triky, jak se na běh v zimním období připravit a pořádně si ho užít.