Živě

Soupeřka Ledecké plánuje utéct k jinému sportu? Podívejte se, jak válí

9. července 2021 08:24 - New York

Nejen Ester Ledecká je sportovní obojživelnicí, i když její lyžařská kolegyně, americká dvojnásobná olympijská vítězka Mikaela Shiffrinová, bere další sporty jen jako součást tréninku. Na sociálních sítích se pochlubila, jak válí tenis a rozhodně by se neztratila ani na fotbalovém hřišti.

 

Sport-invest

Šestinásobná mistryně světa Mikaela Shiffrinová září po boku nové lásky, norského lyžaře Aleksandera Aamodta Kildeho, se kterým si dala přímo fotbalový trénink. Nutno podotknout, že hlavičky i přihrávky mezi kužely jí šly velmi dobře. Na hřišti by se tedy neztratila.

Fanoušci byli z jejího počínání u vytržení a v komentářích nešetřili chválou. „Je vůbec něco, co neděláš na výbornou? Užívej si a hodně štěstí v nové sezoně," přál jí jeden z fandů. Shiffrinová však neskončila jen u fotbalu.

 
 
 
Zobrazit příspěvek na Instagramu
 
 
 

Příspěvek sdílený Mikaela Shiffrin ⛷💨 (@mikaelashiffrin)

V dalším příspěvku se představila s raketou v ruce a ve zpomalených záběrech předvedla několik povedených úderů. Video sdílel i oficiální profil amerického lyžařského a snowboardového týmu. „Taky máme svou tenistku, máš pro ni nějaké tipy, Coco Gauffová?" napsali s odkazem na úspěšnou mladou tenistku.

 
 
 
Zobrazit příspěvek na Instagramu
 
 
 

Příspěvek sdílený Mikaela Shiffrin ⛷💨 (@mikaelashiffrin)

Ta za krátko přispěchala s reakcí. „Forma vypadá dobře! Práce nohou je perfektní a technika je vynikající. Hodnotím 10/10," napsala americká tenisová naděje. Loňská sezona pro Shiffrinovou nedopadla úplně podle představ, v celkovém pořadí SP skončila čtvrtá, v té nadcházející opět bude usilovat o stupeň nejvyšší.

bp, Sport.cz

Časová osa: Lyže a snowboard

Filtr článků - Lyže a snowboard


Letní olympijské hry Tokio 2021

Kvůli koronaviru o rok přeložené letní olympijské hry v Tokiu začínají 23. července slavnostním zahájením a končí 8. srpna 2021 zakončovacím ceremoniálem. Sportovce čeká v rámci 33 sportů 339 disciplín na 33 sportovištích, čeští reprezentanti obhajují jednu zlatou, dvě stříbrné a sedm bronzových medailí z olympiády v Riu.