Biatlonista Moravec se oženil, Soukupovi se narodila dcera

23. dubna 2013 15:49 - Praha

Biatlonista Ondřej Moravec se po životní sezoně oženil. Finišman bronzové smíšené štafety z mistrovství světa v Novém Městě na Moravě si v sobotu v Letohradu vzal přítelkyni Veroniku. Dnes novomanželé zamířili na svatební cestu do Malajsie.

 

Petr Horník, Právo

"Jestli už jsem pod pantoflem? Ještě ne," řekl Moravec cestou na letiště spolupracovníkovi ČTK.

Osmadvacetiletý biatlonista v uplynulé zimě vyhrál závod s hromadným startem Světového poháru v Oslu na Holmenkollenu, v Pokljuce dojel druhý a v Oberhofu třetí. Na světovém šampionátu na Vysočině vybojoval Moravec s Veronikou Vítkovou, Gabrielou Soukalovou a Jaroslavem Soukupem bronz v mixu a byl čtvrtý na 20 km a v závodu s hromadným startem.

O víkendu měl důvod k oslavě také Soukup, kterému se v sobotu v Praze narodila dcera Adéla. "Jsem nesmírně šťastný a rád, že jsou obě moje holky v pořádku a zdravé," řekl bronzový medailista z loňského MS v Ruhpoldingu na 20 kilometrů.

ČTK

Časová osa: Lyže a snowboard

Filtr článků - Lyže a snowboard


Běhání nejen pro začátečníky

Běhání je celosvětový fenomén, avšak i tak bazická aktivita představuje řadu úskalí a rizik, zvlášť u začátečníků. Na Sport.cz najdete rady a tipy pro všechny běžce, včetně návodu jak s běháním začít, jak díky němu zhubnout, proč bystě měli dbát na rozcvičení nebo jestli je dobré běhat v těhotenství nebo s bolestí zad.