Rubriky:

Lyže a snowboard

Koudelka se oženil. Stylově pod můstkem

30. srpna 2015 18:51 - Lomnice nad Popelkou

Stylově pod můstkem vstoupil nejlepší český skokan na lyžích Roman Koudelka do stavu manželského. V kruhu rodinném se v sobotu oženil v Lomnici nad Popelkou s přítelkyní Andreou.

 

facebook Romana Koudelky, Facebook

"Chtěli bychom se s Vámi podělit o naše společné štěstí, že jsme si včera řekli své ANO," napsali manželé Koudelkovi na sociálních sítích a přidali fotku, jak společně sedí na kapotě nového modrého vozu a za nimi je vidět skokanský můstek.

"Obřad byl pod můstkem a bylo to v kruhu rodinném," napsal ČTK v minulé sezíně vítěz čtyř závodů Světového poháru. Svatební cestu zvládli Koudelkovi už před třemi týdny. "Když jsem měl tréninkové volno. Byli jsme na Krétě," uvedl.

S Andreou se Koudelka potkal před rokem, kdy se mu nedařilo a měl zdravotní problémy. "Prožil jsem si tehdy nejtěžší období, takže poznala mé stinné i dobré stránky. Podporuje mě a nemám problém jako ostatní, když jsou dlouho pryč, že jsou přítelkyně doma nervózní," říkal Koudelka letos při mistrovství světa ve Falunu.

ČTK

Časová osa: Lyže a snowboard

Filtr článků - Lyže a snowboard


Běhání v zimě

Zima je pro řadu běžců obdobím nejistoty a nechuti k běhání. Nízké teploty od běhu často odradí, proto je důležité dodržovat základní pravidla. Ať už v zimě hledáte běžeckou motivaci, pilujete techniku běhu nebo hledáte zimní běžecké vybavení, jistě vám poslouží naše tipy a triky, jak se na běh v zimním období připravit a pořádně si ho užít.