Rubriky:

Lyže a snowboard

Samková postoupila z pátého místa do závodu SP v La Molině

4. března 2017 17:23 - La Molina

Eva Samková postoupila z pátého místa do nedělního závodu Světového poháru ve snowboardcrossu v La Molině, jenž bude generálkou na mistrovství světa v Sierra Nevadě. Olympijská vítězka tak ve Španělsku poprvé v sezóně našla v kvalifikaci přemožitelku, nicméně účast ve vyřazovacích bojích pro 16 nejlepších si zajistila bez větších problémů.

 

SnowNomads, ČTK

Druhá žena pořadí SP Samková, jež vyhrála tuto zimu všechny čtyři dosavadní kvalifikace, ztratila necelou sekundu na nejrychlejší Charlotte Bankesovou z Francie. "Páté místo není žádná hitparáda, ale v kvalifikaci jsem jela nejhorší jízdu ze všech dnešních jízd. Věřím, že zítra to bude lepší," uvedla v tiskové zprávě Samková.

Druhá Češka na startu Vendula Hopjáková se 22. časem do závodu nedostala, neuspěli ani Jan Kubičík (51.) a Radek Vintr (62.).

ČTK

Časová osa: Lyže a snowboard

Filtr článků - Lyže a snowboard


MS v basketbalu 2019

Mistrovství světa v basketbalu proběhne od 31. srpna do 15. září v Číně. Všech dvaatřicet týmů je rozděleno do osmi skupin po čtyřech účastnících. Každá skupina se odehraje v jiném městě. Česká reprezentace sehraje tři utkání v základní skupině E v Šanghaji.