Rubriky:

Míčové sporty

Basketbalový reprezentant Auda bude hrát v Itálii za Pistoiu

14. července 2018 18:42 - Řím

Český basketbalový reprezentant Patrik Auda bude pokračovat v italské lize. Roční smlouvu podepsal v klubu Pistoia, který v uplynulé sezoně skončil na 13. místě tabulky.

 

Vlastimil Vacek, Právo

"Jsem velmi rád, že jde Patrik k nám. Měl sice i jiné nabídky, ale vybral si nás. A to mám rád, když hráč ukazuje zaujetí pro klub. Je to atlet, ale je to také univerzální hráč s velkou energií, rychlostí a moderním stylem. Jsme poctěni, že máme takového hráče," řekl pro klubový web trenér Alessandro Ramagli.

Osmadvacetiletý Auda prošel americkou univerzitou Seton Hall. Následně se vrátil do Evropy, kde oblékal dresy polských týmů Kutno, Koszalin či Radom, ve Španělsku hrál za Manresu a závěr poslední sezony strávil v italském Avellinu.

ČTK

Časová osa: Míčové sporty

Filtr článků - Míčové sporty


Tour de France 2020

107. ročník nejslavnějšího cyklistického závodu světa Tour de France letos odstartuje 29. srpna v Nice a skončí 20. září tradičním dojezdem do Paříže. Z loňského roku vítězství obhajuje kolumbijský jezdec Egan Bernal. Na startu nebudou chybět další favorité - Thibaut Pinot nebo Primož Roglič. Z Čechů se představí Roman Kreuziger a Jan Hirt.