Rubriky:

Míčové sporty

Hvězdný James se omluvil za nevhodný příspěvek na instagramu

25. prosince 2018 17:33 - Los Angeles

Hvězdný americký basketbalista LeBron James se omluvil za nevhodný příspěvek na svém instagramu, který sledují milionů fanoušků. V sobotním postu použil termín "židovské peníze". Podle televizní stanice ESPN vedení NBA s Jamesem o celé věci mluvilo a čtyřnásobný nejužitečnější hráč ligy uznal svou chybu.

 

Nell Redmond, ČTK/AP

"Omlouvám jsem, jestli jsem se někoho dotknul či někoho urazil. Bylo to myšleno jako kompliment, ale mnoho lidí si to zjevně vyložilo jinak," uvedl James s tím, že jen citoval slova písně amerického rappera 21 Savage. "Určitě jsem nechtěl nikomu ublížit," dodal.

Vedení soutěže Jamesovo vysvětlení přijalo a nebude oporu Los Angeles Lakers nijak trestat. Slavný basketbalista na sociálních sítích nepřestřelil poprvé. Například vlastníky klubů amerického fotbalu hrající NFL označil za "bandu starých bílých mužů, kteří mají mentalitu otrokářů."

ČTK, Sport.cz

Časová osa: Míčové sporty

Filtr článků - Míčové sporty


Fortuna liga 2019/2020

Během podzimní části letošního ročníku Fortuna ligy se od 12. 7. do 14. 12. 2019 odehraje celkem dvacet kol. Titul obhajuje Slavia, prvoligovým nováčkem jsou České Budějovice.