Beachvolejbalisté Perušič a Schweiner jsou v Haagu v osmifinále

4. ledna 2019 20:03 - Haag

Ondřej Perušič a David Schweiner vyhráli na turnaji Světového okruhu v plážovém volejbalu v Haagu základní skupinu a postoupili přímo do osmifinále. Na úvodní akci roku, která se hraje netradičně v hale, tak nejlepší česká dvojice obsadí nejhůře deváté místo.

 

Fivb.org

V zápasech s níže nasazenými protivníky ze Švýcarska a Nizozemska neprohráli Perušič se Schweinerem ani set. Utkání druhého kola play off je čeká v sobotu.

Mistryně republiky Michala Kvapilová s Michaelou Kubíčkovou postoupily v Haagu poprvé v kariéře na čtyřhvězdičkovém turnaji z kvalifikace a obsadily 25. místo. Markéta Nausch Sluková a Barbora Hermannová turnaj vynechaly, třetí pár světového žebříčku dal přednost tréninku ve Španělsku.

Turnaj Světového okruhu v plážovém volejbalu kategorie 4* v Haagu:
Muži - skupina H:
Perušič, Schweiner (9-ČR) - Kissling, Zandbergen (24-Švýc.) 2:0 (17, 15)
Perušič, Schweiner - Bouter, Penninga (25-Niz.) 2:0 (14, 12)
ČTK

Časová osa: Míčové sporty

Filtr článků - Míčové sporty


Běhání nejen pro začátečníky

Běhání je celosvětový fenomén, avšak i tak bazická aktivita představuje řadu úskalí a rizik, zvlášť u začátečníků. Na Sport.cz najdete rady a tipy pro všechny běžce, včetně návodu jak s běháním začít, jak díky němu zhubnout, proč bystě měli dbát na rozcvičení nebo jestli je dobré běhat v těhotenství nebo s bolestí zad.