Kfar Saba - Liberec 3:1Volejbalistky Liberce vypadly v osmifinále Vyzývacího poháru, rozhodl zlatý set

Kfar Saba

Volejbalistky Liberce vypadly v osmifinále Vyzývacího poháru. S izraelským týmem Hapoel Kfar Saba, který v polovině prosince doma porazily 3:0, dnes prohrály odvetné utkání 1:3 a o jejich vyřazení pak rozhodl zlatý set. Ten domácí hráčky získaly poměrem 15:12.

Liberecký ženský tým se na evropské scéně představil poprvé. Coby nováček v předchozích kolech Vyzývacího poháru dokázal vyřadit Salcburk a Saratov.

Odvetné utkání osmifinále Vyzývacího poháru volejbalistek:
Hapoel Kfar Saba - Liberec 3:1 (-18, 13, 22, 24), zlatý set 15:12
Rozhodčí: Rusinoiu (Rum.), Janakijev (Bulh.). Čas: 114 min. Diváci: 350. První zápas 0:3, postoupil Hapoel.
Liberec: Kopecká 3, Šotkovská 17, Kohoutová 9, Pištěláková 16, Mikšíková 8, Candráková 19, libero Dostálová - Holubcová 1, Kolářová, Šustrová, Vrábelová. Trenér: Gálík.
Nejvíce bodů Hapoelu: Veliká 26, Devašová 13.