Živě

Utkání NBA narušili nezvaní hosté. Pochytat je musela ochranka

1. února 2019 18:18 - San Antonio/Praha

To se jen tak nevidí! Čtvrteční zápas NBA mezi týmy San Antonio Spurs a Brooklyn Nets musel být přerušen kvůli hodně netradičním vetřelcům. V první čtvrtině utkání zamířilo přímo nad palubovku hejno netopýrů. Sudí zastavil duel do doby, než se ochrance podařilo všechny nezvané hosty pochytat.

 

Soobum Im, Reuters

Diváci v AT&T Center v Texasu byly svědky bizarní podívané. Hejno okřídlených savců zamířilo přímo nad hrací plochu a v utkání se nedalo pokračovat. Fanouškům se tak ihned vybavil incident z roku 2009, kdy se u palubovky v San Antoniu také objevil netopýr.

Pohotový argentinský basketbalista Manu Ginóbili ho tehdy ale okamžitě chytil do holé ruky a předal pořadatelské službě. Právě na argentinského matadora si v Texasu vzpomněli fanoušci a během eskapády vyvolávali jeho jméno.

Humorná vsuvka nakonec neměla na sportovní výkon domácího celku vliv. San Antonio si poradilo s Brooklynem v poměru 117:114. Pro celek z Texasu to bylo čtvrté vítězství v řadě. Spurs nyní okupují páté místo v Západní konferenci a míří do play off.

pb, Sport.cz

Časová osa: Míčové sporty

Filtr článků - Míčové sporty


EURO 2021

Evropský fotbalový svátek, jež byl kvůli koronaviru o rok odložen, začíná 11. června a končí 11. července 2021. Revoluční EURO pořádá hned 11 evropských zemí a poprvé se na něm představí video asistent rozhodčího (VAR). Česká reprezentace se v rámci skupiny D utká se Skotskem, Chorvatskem a Anglií, finále turnaje hostí londýnské Wembley.