Házenkáři Plzně deklasovali ve čtvrtfinále Lovosice i podruhé

Házenkáři Plzně vyhráli i druhý zápas čtvrtfinále play off extraligy a v sérii hrané na tři vítězství vedou nad Lovosicemi 2:0. Vítězové základní části zvládli i dnešní domácí utkání a Severočechy porazili 33:22. Třetí zápas se bude hrát v sobotu 30. března v Lovosicích.

Duel čtvrtfinále play off extraligy házenkářů mezi Plzní a Lovosicemi.

Plzeňští se dnes stejně jako v neděli dostali rychle do vedení a v úvodu si vypracovali až šestibrankový náskok (7:1), Lovosice ale tentokrát dokázaly do přestávky manko snížit na rozdíl tří gólů. Jenže Plzeň ve druhé půli žádné drama nepřipustila a rozdíl ve skóre byl nakonec ještě o gól větší než v neděli.

Lovosičtí hráči se pokusí prodloužit sérii o víkendu na vlastním hřišti, kde drží v této sezoně neporazitelnost. Před domácími fanoušky ztratili Severočeši body jen za tři remízy, jednu z nich uhrála v polovině února právě Plzeň.

Čtvrtfinále play off házenkářské extraligy mužů - 2. zápas:
Plzeň - Lovosice 33:22 (16:13)
Nejvíce branek: Šindelář 8, Chmelík 7, Šíra a Ivancev po 4 - Klimt 5, Kupa 4/1, Trkovský a Konárik po 3. Stav série: 2:0.