Živě

Plážoví volejbalisté Perušič a Schweiner skončili v Ostravě druzí

2. června 2019 18:32 - Ostrava
(Aktualizováno: 2. června 2019 18:40)

Plážoví volejbalisté Ondřej Perušič a David Schweiner skončili na turnaji Světového okruhu v Ostravě druzí a připsali si největší úspěch v kariéře. Český pár ve finále nestačil na světové jedničky Anderse Mola a Christiana Söruma a s norskou dvojicí prohrál 21:17, 15:21 a 10:15.

Vladimir Pryček, ČTK

Maximem Perušiče a Schweinera na čtyřhvězdičkovém turnaji Světového okruhu dosud bylo čtvrté místo, které obsadili loni právě v areálu Dolních Vítkovic.

Soutěž žen ovládly bývalé světové jedničky Agatha s Dudou. V brazilském finále porazily Anu Patrícii s Rebeccou 21:19 a 21:17.

Časová osa: Míčové sporty

Filtr článků - Míčové sporty

Tour de France 2019

106. ročník nejslavnějšího cyklistického závodu světa Tour de France začíná v sobotu 6. července v Bruselu a vyvrcholí v neděli 28. července v Paříži. Z loňského roku vítězství obhajuje velšský cyklista Geraint Thomas. Z Čechů se letos na startu představí pouze Roman Kreuziger.