Rubriky:

Míčové sporty

Dva doteky a gól přes celé hřiště. Futsalisté předvedli parádní souhru

13. srpna 2019 20:02 - Bangkok/Praha

V jednoduchosti je krása. Futsalisté tádžikistánského klubu Soro Company vyhráli 6:5 v pondělním klání asijské futsalové ligy proti barmské Victorii. Diváci v thajském Bangkoku byli během zápasu svědky parádní souhry dvou hráčů vítězného týmu. Ti vsítili branku na dva doteky přes celé hřiště.

sntv

Oba týmy své předchozí zápasy ve skupině prohrály. Postupové ambice se jich tedy netýkaly, a zřejmě i proto byl prostor na nějaké ty futsalové parádičky.

Skóre zápasu otevřeli v 5. minutě utkání dva hráči tádžikistánského týmu. Gólman Firuz Bekmurodov hodil balón vší silou k brance soupeře, kde v náběhu číhal útočník Kuziev Umed. Ten si míč jedním dotekem zpracoval a pak technickou střelou nedal protivníkovi mezi tyčemi šanci.

Futsalisté Soro Company v utkání zvítězili 6:5. Na postup do vyřazovací fáze soutěže to sice nestačilo, pěkná akce z úvodu utkání tak alespoň pobavila fanoušky pěkných sportovních momentů.

pb, Sport.cz

Časová osa: Míčové sporty

Filtr článků - Míčové sporty


Tour de France 2020

107. ročník nejslavnějšího cyklistického závodu světa Tour de France letos odstartuje 29. srpna v Nice a skončí 20. září tradičním dojezdem do Paříže. Z loňského roku vítězství obhajuje kolumbijský jezdec Egan Bernal. Na startu nebudou chybět další favorité - Thibaut Pinot nebo Primož Roglič. Z Čechů se představí Roman Kreuziger a Jan Hirt.