Rubriky:

Míčové sporty

Mostecké házenkářky uspěly i u druhého slovenského nováčka

11. září 2019 19:46 - Hlohovec

Ani další z nováčků interligy házenkářek Hlohovec neuspěl proti nejlepšímu českému klubu posledních let Baníku Most. Černí andělé tři dny po úspěšné kvalifikaci do Ligy mistryň vyhráli v Hlohovci 44:21. V úvodním interligovém kole poznala jejich sílu Dunajská Streda (41:22).

 

Ondřej Hájek, ČTK

"Jedním z našich dnešních cílů bylo dát co nejvíce branek, ale především jsme si chtěli vyzkoušet i jiný styl obrany, a to se nám podařilo, hráli jsme jej většinu zápasu. V tomto ohledu můžu být jenom spokojený," řekl pro klubový web mostecký trenér Jiří Tancoš.

O víkendu čeká jeho tým první souboj v novém ročníku interligy s českým protivníkem. Most nastoupí ve Zlíně. "Je to zkušený tým, takže nedělní zápas už by měl mít zase jinou kvalitu. Pro nás je podstatné, že se ze Slovenska vracíme všichni zdraví a nejdůležitější bude dostatečná regenerace," dodal kouč.

Interliga házenkářek - 2. kolo:
Hlohovec - Most 21:44 (10:20)
Nejvíce branek: Skaličanová a Kisová po 5, Tulipánová 3 - Stříšková 9/3, Šustková 9, Zachová 6/1.
ČTK

Časová osa: Míčové sporty

Filtr článků - Míčové sporty


MS v basketbalu 2019

Mistrovství světa v basketbalu proběhne od 31. srpna do 15. září v Číně. Všech dvaatřicet týmů je rozděleno do osmi skupin po čtyřech účastnících. Každá skupina se odehraje v jiném městě. Česká reprezentace sehraje tři utkání v základní skupině E v Šanghaji.