Rubriky:

Míčové sporty

Házenkáři Plzně se v Poháru EHF utkají s dánským Holstebro

15. října 2019 12:54 - Vídeň

Mistři házenkářské extraligy z Plzně se ve 3. předkole Poháru EHF střetnou s dánským celkem TTH Holstebro. Pátý tým uplynulé ligové sezony postoupil v minulém ročníku druhé nejvýznamnější evropské klubové soutěže až do Final Four, v němž obsadil čtvrté místo. Dvojzápas o postup do skupinové fáze se bude hrát za měsíc.

 

Talent Plzeň, Facebook

Na dnešním losování ve Vídni se rozhodlo také o soupeřích českých týmů ve 3. kole Vyzývacího poháru. Duklu Praha čeká souboj s týmem Gračanica z Bosny a Hercegoviny, Karviná se střetne se srbským celkem Železničar 1949 a Nové Veselí se utká s lucemburským klubem Red Boys Differdange.

Plzeňští házenkáři absolvovali v tomto ročníku obě předkola. Začátkem září porazili dvakrát islandský Haukar a o měsíc později nezaváhali proti izraelskému Ašdodu. Holstebro vstoupí do soutěže až ve 3. předkole.

První duel se bude hrát 16. či 17. listopadu, odveta o týden později. Vítěz postoupí do skupinové fáze, jež odstartuje 8. února 2020.

ČTK

Časová osa: Míčové sporty

Filtr článků - Míčové sporty


MS v basketbalu 2019

Mistrovství světa v basketbalu proběhne od 31. srpna do 15. září v Číně. Všech dvaatřicet týmů je rozděleno do osmi skupin po čtyřech účastnících. Každá skupina se odehraje v jiném městě. Česká reprezentace sehraje tři utkání v základní skupině E v Šanghaji.