Rubriky:

Míčové sporty

Házenkářský svaz zrušil finále domácího poháru mužů

7. května 2020 14:29 - Praha

Český svaz házené zrušil kvůli pandemii nového typu koronaviru finále domácího poháru mužů, ve kterém se měly utkat Dukla Praha a Nové Veselí. Soutěž tak nebude mít vítěze. Svaz o tom informoval na svých webových stránkách.

 

Vlastimil Vacek, Právo

Svazová soutěžní komise přihlédla při rozhodování k názorům obou finalistů. Dukla s Novým Veselím se měly o pohár utkat ve dvojzápase - první utkání se mělo původně hrát 18. března v Praze a odveta o týden později na Vysočině.

Svaz už na začátku dubna předčasně ukončil extraligu mužů a rozhodl, že titul nikdo nezíská. Nedohraná zůstala také česko-slovenská interliga žen. Definitivně zrušeno naopak ještě nebylo v ženské soutěži české play off.

ČTK

Časová osa: Míčové sporty

Filtr článků - Míčové sporty


Běhání v zimě

Zima je pro řadu běžců obdobím nejistoty a nechuti k běhání. Nízké teploty od běhu často odradí, proto je důležité dodržovat základní pravidla. Ať už v zimě hledáte běžeckou motivaci, pilujete techniku běhu nebo hledáte zimní běžecké vybavení, jistě vám poslouží naše tipy a triky, jak se na běh v zimním období připravit a pořádně si ho užít.