Baseballisty Philadelphii dělí výhra od triumfu ve Světové sérii

27. října 2008 07:32 - FILADELFIE

Baseballisty Philadelphie dělí jedna výhra od triumfu ve Světové sérii. V nedělním čtvrtém utkání finále play-off zámořské MLB porazili hostující Tampu Bay 10:2 a ujali se vedení 3:1 na zápasy. Tým Phillies může o druhém titulu v historii klubu rozhodnout dnes před vlastními fanoušky na stadionu Citizens Bank Park.

Do historie MLB se v nedělním duelu zapsal domácí Joe Blanton, který se stal prvním nadhazovačem za posledních 34 let, jenž dokázal ve Světové sérii odpálit homerun. K výhře Phillies pomohl dvěma nechytatelnými odpaly i Ryan Howard, který se tak postaral o pět bodů domácího týmu.

Tampu Bay, která byla v minulé sezoně nejhorším celkem ligy a ve finále hraje poprvé, nyní čeká náročný úkol. V historii soutěže dokázalo jen šest týmů vyhrát Světovou sérii, když prohrávalo 1:3 na zápasy. Naposledy se to povedlo v roce 1985 celku Kansas City, který otočil finále se St. Louis.

MLB - finále, 4. zápas:
Philadelphia - Tampa Bay 10:2 (stav série 3:1).

ČTK

Časová osa: Míčové sporty

Filtr článků - Míčové sporty


Běhání v zimě

Zima je pro řadu běžců obdobím nejistoty a nechuti k běhání. Nízké teploty od běhu často odradí, proto je důležité dodržovat základní pravidla. Ať už v zimě hledáte běžeckou motivaci, pilujete techniku běhu nebo hledáte zimní běžecké vybavení, jistě vám poslouží naše tipy a triky, jak se na běh v zimním období připravit a pořádně si ho užít.

Patička stránky: