Rubriky:

Míčové sporty

U basketbalistů Poděbrad střídá Forejta trenér Petr

30. října 2008 11:11 - PODĚBRADY

Basketbalisté Poděbrad mají po sedmi kolech nejvyšší domácí soutěže nového trenéra. Vedení středočeského klubu ukončilo ve středu večer spolupráci s Karlem Forejtem a na jeho místo angažovalo Stanislava Petra. Důvodem změny byl podle generálního manažera Miroslava Paskovského neuspokojivý vstup do sezóny.

Poděbradští basketbalisté vyhráli zatím jen jediné utkání nad nováčkem z Opavy. Ve středu utrpěli šestou porážku v sezóně, byť jen těsnou o dva body 100:102 od favorizovaných hostů z Nového Jičína. Krátce po zápase klub Forejta odvolal.

Forejt vedl poděbradský klub i v uplynulých dvou sezónách, kdy tým ještě hrál pod hlavičkou Sadské. Nový kouč Petr do loňského listopadu trénoval Pardubice, naposledy působil v druholigovém ženském týmu Olomouce. Jeho asistentem zůstal Tomáš Hercik.

ČTK

Časová osa: Míčové sporty

Filtr článků - Míčové sporty


Běhání v zimě

Zima je pro řadu běžců obdobím nejistoty a nechuti k běhání. Nízké teploty od běhu často odradí, proto je důležité dodržovat základní pravidla. Ať už v zimě hledáte běžeckou motivaci, pilujete techniku běhu nebo hledáte zimní běžecké vybavení, jistě vám poslouží naše tipy a triky, jak se na běh v zimním období připravit a pořádně si ho užít.