Rubriky:

Míčové sporty

Házenkářka Knedlíková končí v Györu a bude hrát v Kristiansandu

13. května 2020 21:33 - Kristiansand

Česká házenkářka Jana Knedlíková po pěti a půl letech opouští maďarský Györ, s nímž v minulých třech sezonách vyhrála Ligu mistryň. Třicetiletá reprezentační opora bude od příštího ročníku hrát za aktuálně nejlepší tým norské ligy Vipers Kristiansand. V novém působišti podepsala dvouletou smlouvu.

 

Robert Grim/chf.cz

Severský celek si od Knedlíkové hodně slibuje. Nejlepší česká házenkářka za rok 2016 by se měla do přípravy s novým týmem zapojit v polovině července.

"Jana je pro nás velmi solidní posilou. Má dlouholeté mezinárodní zkušenosti a po mnoho let patří mezi nejlepší na své pozici. Několikrát vyhrála s Györem Ligu mistryň," uvedl na klubovém webu o zkušené křídelní hráčce trenér Kristiansandu Ole Gustav Gjekstad.

Vipers je v posledních letech nejlepším norským týmem. Vyhrál předchozí dva ročníky domácí ligy a vedl tabulku i v této sezoně, která zůstala nedohrána a bez mistra.

ČTK

Časová osa: Míčové sporty

Filtr článků - Míčové sporty


Běhání v zimě

Zima je pro řadu běžců obdobím nejistoty a nechuti k běhání. Nízké teploty od běhu často odradí, proto je důležité dodržovat základní pravidla. Ať už v zimě hledáte běžeckou motivaci, pilujete techniku běhu nebo hledáte zimní běžecké vybavení, jistě vám poslouží naše tipy a triky, jak se na běh v zimním období připravit a pořádně si ho užít.