Rubriky:

Míčové sporty

Boston vyhrál osmnáctý zápas za sebou a vyrovnal klubový rekord

22. prosince 2008 08:10 - NEW YORK

Basketbalisté Bostonu porazili v nedělním utkání NBA New York Knicks 124:105 a připsali si již osmnácté vítězství za sebou. Vyrovnali tím klubový rekord ze sezony 1981/82, na historicky nejdelší šňůru Los Angeles Lakers jim ale stále 15 zápasů chybí.

Sedm domácích hráčů nastřílelo v utkání více než deset bodů, nejlepší bilanci měl překvapivě Rajon Rondo. Ten si vylepšil osobní maximum na 26 bodů, přičemž 18 z nich nasbíral jen v třetí čtvrtině. "Tehdy byl neuvěřitelný. Tehdy zápas úplně rozhodl," pochválil svého spoluhráče Kevin Garnett.

Rondo neminul v této části utkání ani jeden z devíti střeleckých pokusů z pole. "Myslím, že osm z toho byly dvojtakty. Takže skvělé, dával jsem dvojtakty," snižoval svůj výkon dvaadvacetiletý mladík.

Na vítězné vlně se veze také Cleveland, jenž vyhrál o 11 bodů v Oklahomě a zažívá nejlepší start do sezony v historii klubu. Možná právě proto se poprvé nechala slyšet jeho největší hvězda LeBron James, že uvažuje o prodloužení smlouvy. Dosud se jen vyjadřoval k možnému odchodu v roce 2010, kdy se stane volným hráčem. V nedělním duelu byl s 31 body tradičně nejlepší střelcem hostů.

Basketbalová NBA:
Atlanta - Detroit 85:78, Oklahoma City - Cleveland 91:102, Washington - Dallas 86:97, Boston - New York 124:105.

ČTK

Časová osa: Míčové sporty

Filtr článků - Míčové sporty


Běhání v zimě

Zima je pro řadu běžců obdobím nejistoty a nechuti k běhání. Nízké teploty od běhu často odradí, proto je důležité dodržovat základní pravidla. Ať už v zimě hledáte běžeckou motivaci, pilujete techniku běhu nebo hledáte zimní běžecké vybavení, jistě vám poslouží naše tipy a triky, jak se na běh v zimním období připravit a pořádně si ho užít.