Rubriky:

Míčové sporty

Durant se zaskvěl při exhibici nováčků NBA 46 body

14. února 2009 12:36 - PHOENIX

Basketbalista Oklahomy Kevin Durant nastřílel 46 bodů v exhibičním utkání, ve kterém nastoupili úplní nováčci NBA proti těm, kteří působí v zámořské soutěži druhým rokem. Jeho rekordní výkon pomohl zkušenějšímu týmu k výhře 122:116.

Pátý nejlepší střelec této sezóny pálil ze všech pozic a po zápase byl vyhlášen nejužitečnějším hráčem. Zálusk na rekord měl i člen týmu nováčků Michael Beasley, jenž dal za první půli 29 bodů. Do té druhé už ale nenastoupil a trenéři dali šanci ostatním hráčům z lavičky. Ti proti o rok starším soupeřům neudrželi vedení a prohráli pošesté za sebou.

Víkend All Star pokračuje ve Phoenixu v sobotu dovednostními soutěžemi včetně populárních akrobatických smečí. Exhibiční zápas výběru Západní konference proti Východní se hraje v neděli.

ČTK

Časová osa: Míčové sporty

Běhání v zimě

Zima je pro řadu běžců obdobím nejistoty a nechuti k běhání. Nízké teploty od běhu často odradí, proto je důležité dodržovat základní pravidla. Ať už v zimě hledáte běžeckou motivaci, pilujete techniku běhu nebo hledáte zimní běžecké vybavení, jistě vám poslouží naše tipy a triky, jak se na běh v zimním období připravit a pořádně si ho užít.