Házenkář Horák zůstane u trenéra Jíchy, v Kielu se dohodl na nové roční smlouvě

16. června 2020 12:26 - Kiel

Český házenkář Pavel Horák odehraje v týmu mistrovského Kielu pod trenérským vedením Filipa Jíchy ještě jednu sezonu německé ligy. Sedmatřicetiletý defenzivní lídr reprezentace, jenž s mužstvem slavil v nedohraném ročníku premiérový titul, se v klubu dohodl na nové roční smlouvě do 30. června 2021. Oznámili to zástupci Kielu.

 

Facebook

"Dopřál jsem si čas, abych mohl naslouchat svému tělu, a cítím se fit na další rok. Navíc takovému klubu, jako je THW Kiel, se košem nedává," uvedl Horák pro klubový web. "Minulá sezona byla skvělým obdobím se skvělým týmem. Kiel je úžasný klub s neuvěřitelnými fanoušky a s těmi nejvyššími nároky. Chceme vyhrát titul a já jsem připraven k tomu pomoci," dodal.

Horák už v německé lize hrál za Göppingen, Berlín a Erlangen, trofej ale slavil až v uplynulém ročníku s Kielem. Mistrovský titul klub získal v dubnu poté, co byla kvůli koronaviru přerušená sezona oficiálně ukončena.

Mráz povede Coburg, bude třetím českým koučem v bundeslize

ČTK

Časová osa: Míčové sporty

Filtr článků - Míčové sporty


Běhání v zimě

Zima je pro řadu běžců obdobím nejistoty a nechuti k běhání. Nízké teploty od běhu často odradí, proto je důležité dodržovat základní pravidla. Ať už v zimě hledáte běžeckou motivaci, pilujete techniku běhu nebo hledáte zimní běžecké vybavení, jistě vám poslouží naše tipy a triky, jak se na běh v zimním období připravit a pořádně si ho užít.

Patička stránky: