Živě

Písecké házenkářky jsou v karanténě, přerušily přípravu

28. července 2020 21:00 - Praha

Házenkářky Písku musely kvůli výskytu nákazy koronavirem v týmu přerušit letní přípravu na příští sezonu česko-slovenské interligy a byly umístěny do dvoutýdenní karantény. Jihočeský klub oznámil na svém webu, že ochranné opatření platí již od pátku. Tréninky Sokol přerušil na neurčitou dobu.

 

Profimedia.cz

"Tým v uplynulých týdnech absolvoval venkovní přípravu, takže není ohroženo zdraví členů a návštěvníků Sokola," uvedl klub. Bližší podrobnosti s ohledem na soukromí hráček a realizačního týmu nesdělil.

Nový ročník interligy má začít 29. srpna. V tom předchozím, který byl těsně před koncem základní části kvůli pandemii přerušen a nedohrané zůstalo i národní play off, patřilo Sokolu sedmé místo a páté mezi českými celky.

ČTK

Časová osa: Míčové sporty

Filtr článků - Míčové sporty


Letní olympijské hry Tokio 2021

Kvůli koronaviru o rok přeložené letní olympijské hry v Tokiu začínají 23. července slavnostním zahájením a končí 8. srpna 2021 zakončovacím ceremoniálem. Sportovce čeká v rámci 33 sportů 339 disciplín na 33 sportovištích, čeští reprezentanti obhajují jednu zlatou, dvě stříbrné a sedm bronzových medailí z olympiády v Riu.