Rubriky:

Míčové sporty

Kvůli počasí se dnes na ME v plážovém volejbalu nebude hrát

17. září 2020 14:28 - Jurmala

Avizovaná razantní změna počasí přinutila lotyšské pořadatele mistrovství Evropy v plážovém volejbalu odložit kompletní dnešní program. Po předchozích teplých a slunných dvou dnech se v Jurmale naplnila předpověď, výrazně se ochladilo a silný vítr provázený prudkým deštěm vůbec nepustil týmy do hry.

 

Vlastimil Vacek, Právo

Organizátoři šampionátu hraného v lázeňském městě přímo na pláži u Baltského moře nejprve ohlásili odložení dopoledního programu, ale situace se nezlepšila. Turnaj bude pokračovat nejdříve v pátek a program bude stanoven až na základě další předpovědi počasí.

Dnes dopoledne měly odehrát zápas prvního kola play off Michaela Kubíčková a Michala Kvapilová s francouzskou dvojicí Alexandra Jupiterová, Aline Chamereauová. Odpoledne se chystaly zasáhnout rovnou do osmifinále Barbora Hermannová a Markéta Nausch Sluková, které soupeřky ještě neznají. Druhý zápas v základní skupině mají nadále před sebou i čeští náhradníci Jan Dumek s Václavem Berčíkem, jejich protivníky budou Belgičané Dries Koekelkoren a Tom van Walle.

ČTK

Časová osa: Míčové sporty

Filtr článků - Míčové sporty


Běhání v zimě

Zima je pro řadu běžců obdobím nejistoty a nechuti k běhání. Nízké teploty od běhu často odradí, proto je důležité dodržovat základní pravidla. Ať už v zimě hledáte běžeckou motivaci, pilujete techniku běhu nebo hledáte zimní běžecké vybavení, jistě vám poslouží naše tipy a triky, jak se na běh v zimním období připravit a pořádně si ho užít.