Živě

Prohra po třech letech. Plzeň nestačila na Kopřivnici

20. září 2020 13:59 - Praha

Házenkáři Karviné jsou po třech kolech extraligy jediným týmem s plným počtem bodů. V dopoledním zápase porazili doma jasně Zubří 33:22, zato poslední korunovaný mistr Plzeň prohrála po třech letech s Kopřivnicí. Soupeři s řadou cizinců v kádru podlehl Talent v domácí hale nečekaně 32:34.

 

handball.skp

Západočeši začali jako ve špatném snu a prohrávali rychle 0:3. Pětigólovou šňůrou ale průběh otočili a v poločase měli lehce navrch (18:16). Jenže hosté ovládli druhou půli 18:14 i díky střelci šesti gólů Donosovi, v brance se rozchytala posila ze Španělska Admella Izard a Kopřivničtí získali plzeňský skalp poprvé od září 2017.

Plzeň slavila zatím poslední domácí titul, minulá sezona byla ukončena bez vyhlášení vítěze v březnu kvůli pandemii koronaviru. V té době Západočeši už měli jisté prvenství v základní části, Kopřivnice byla pátá.

Ze šesti utkání se o víkendu odehrála jen tři, zbývající byla odložena kvůli karanténě.

ČTK

Časová osa: Míčové sporty

Filtr článků - Míčové sporty


Letní olympijské hry Tokio 2021

Kvůli koronaviru o rok přeložené letní olympijské hry v Tokiu začínají 23. července slavnostním zahájením a končí 8. srpna 2021 zakončovacím ceremoniálem. Sportovce čeká v rámci 33 sportů 339 disciplín na 33 sportovištích, čeští reprezentanti obhajují jednu zlatou, dvě stříbrné a sedm bronzových medailí z olympiády v Riu.