Rubriky:

Míčové sporty

Volejbalistky Prostějova porazily hladce Maribor 3:0

22. prosince 2010 19:31 - PROSTĚJOV

Volejbalistky Prostějova porazily ve Středoevropské lize na domácí půdě za pouhých 55 minut slovinský Branik Maribor hladce 3:0. Hanačky se bodově dotáhly na vedoucí tým soutěže Post Schwechat, mají ale horší poměr setů.

Čtvrtý tým soutěže Maribor nestačil v prvních dvou setech vůbec vzdorovat. Hráčky Prostějova své soupeřky přehrávaly ve všech směrech. Maribor jen s obtíženi bránil důrazné útoky domácího týmu, chyboval na příjmu a nekladl vážnější odpor.

Teprve v třetím setu, kdy dal trenér Miroslav Čada příležitost i dalším hráčkám z lavičky, se hra vyrovnala. Koncovka však byla jednoznačnou záležitostí domácího týmu.

"Mohu být spokojen s výkonem v prvních dvou setech. Ve třetím jsme už ztratili předcházející koncentraci," uvedl Čada.

V dalším utkání Středoevropské ligy se Prostějov střetne 2. ledna od 15:50 v domácí hale s dalším slovinským týmem Kamnikem.

Modřanská Prostějov - Branik Maribor 3:0 (12, 10, 19)
Rozhodčí: Dovidovič, Schipl (oba SR). Čas: 55 min. Diváci: 800.

ČTK

Časová osa: Míčové sporty

Filtr článků - Míčové sporty


Běhání v zimě

Zima je pro řadu běžců obdobím nejistoty a nechuti k běhání. Nízké teploty od běhu často odradí, proto je důležité dodržovat základní pravidla. Ať už v zimě hledáte běžeckou motivaci, pilujete techniku běhu nebo hledáte zimní běžecké vybavení, jistě vám poslouží naše tipy a triky, jak se na běh v zimním období připravit a pořádně si ho užít.