Volejbalisté Kladna kvůli koronaviru odkládají zápasy

20. listopadu 2020 14:53 - Kladno

Volejbalisté Kladna nenastoupí k dnešnímu ani sobotnímu utkání extraligy. Důvodem jsou pozitivní testy na koronavirus u čtyř hráčů. Klub to oznámil na sociálních sítích.

 

Lvi Praha/David Kratochvíl

"Po ranním testování máme čtyři pozitivní hráče," stojí na facebookovém profilu kladenského celku. "Děkujeme všem zdravotníkům, kteří nejen přežívají naše škleby při testování, ale hlavně se o nás všechny úžasně starají."

Aktuálně devátý tým tabulky měl dnes od 18:00 hrát v 5. kole na palubovce pražských Lvů a v sobotu v 11. kole doma s Odolenou Vodou.

Poháry CEV i Vyzývací se budou hrát turnajově, i se Lvy

Extraliga volejbalistů se po pauze vynucené opatřeními proti šíření nemoci covid-19 vrátila minulý týden a Kladno prohrálo v Ústí nad Labem 0:3.

ČTK

Časová osa: Míčové sporty

Filtr článků - Míčové sporty


Běhání v zimě

Zima je pro řadu běžců obdobím nejistoty a nechuti k běhání. Nízké teploty od běhu často odradí, proto je důležité dodržovat základní pravidla. Ať už v zimě hledáte běžeckou motivaci, pilujete techniku běhu nebo hledáte zimní běžecké vybavení, jistě vám poslouží naše tipy a triky, jak se na běh v zimním období připravit a pořádně si ho užít.

Patička stránky: