Rubriky:

Míčové sporty

Ostrava - VS Riga 3:0 Volejbalistky Ostravy jsou v osmifinále Vyzývacího poháru

26. listopadu 2020 18:54 - Riga/Praha

Ostravské volejbalistky postoupily do osmifinále Vyzývacího poháru. V Rize dnes porazily domácí tým jasně 3:0 po setech 25:17, 25:17, 25:16 a navázaly tak na středeční výhru 3:1 na sety.

Ostravské svěřenkyně někdejšího reprezentačního kouče Zdeňka Pommera měly odvetu pod kontrolou. První a druhý set rozhodly skoro stejně: úvodní dějství sérií ze 14:13 na 18:13 a druhou sadu čtyřbodovou řadou na 19:14. Ve třetí sadě už měla Ostrava jasnou převahu a soupeřky převálcovala devítibodovým rozdílem.

Další fáze třetí nejvyšší evropské soutěže se uskuteční v tzv. "bublinách". Ostrava pojede do Kaposváru a s Maďarkami se utká 9. prosince. Do boje zasáhnou i hráčky Prostějova, které měly v 1. kole volný los: své zápasy odehrají v rumunském městě Sibiu a jejich soupeřem v osmifinále bude Porto.

Odvetné utkání 1. kola Vyzývacího poháru volejbalistek v Rize:
Ostrava - VS Riga 3:0 (17, 17, 16), první zápas 3:1, postupuje Ostrava.
ČTK

Časová osa: Míčové sporty

Filtr článků - Míčové sporty


Běhání v zimě

Zima je pro řadu běžců obdobím nejistoty a nechuti k běhání. Nízké teploty od běhu často odradí, proto je důležité dodržovat základní pravidla. Ať už v zimě hledáte běžeckou motivaci, pilujete techniku běhu nebo hledáte zimní běžecké vybavení, jistě vám poslouží naše tipy a triky, jak se na běh v zimním období připravit a pořádně si ho užít.