Rubriky:

Míčové sporty

Basketbalisté Křemen a Simmons prodloužili smlouvy v Nymburce

26. června 2011 21:50 - NYMBURK

Tre Simmons a Michal Křemen budou v týmu osminásobných basketbalových mistrů republiky z Nymburka pokračovat. Oba hráči se s vedením středočeského klubu dohodli na prodloužení svých smluv - Křemen o dva roky, Simmons o jednu sezónu. Nymburk o tom dnes informoval v tiskové zprávě.

Křídelník Křemen, výtečný střelec trojek, letos odehrál v Nymburce pátou sezónu a stejně jako v minulých letech patřil mezi stabilní opory mužstva. Také Američan Simmons měl vysokou úspěšnost střelby z dálky a ve vypjatých koncovkách zápasů se spoluhráči mohli spolehnout právě na něj.

Kouč Ronen Ginzburg setrvání obou opor v kádru přivítal. "Oba dva prokázali, že jsou opravdu skvělými hráči. Michal je součástí Nymburka již pět sezón, ukázal své kvality, a proto jsem rád, že s námi zůstává dál. Tre byl celou sezónu naší oporou a věřím, že jí bude i v té další. Hráči, jako je on, se jen těžko hledají," uvedl Ginzburg.

ČTK, Sport.cz

Časová osa: Míčové sporty

Běhání v zimě

Zima je pro řadu běžců obdobím nejistoty a nechuti k běhání. Nízké teploty od běhu často odradí, proto je důležité dodržovat základní pravidla. Ať už v zimě hledáte běžeckou motivaci, pilujete techniku běhu nebo hledáte zimní běžecké vybavení, jistě vám poslouží naše tipy a triky, jak se na běh v zimním období připravit a pořádně si ho užít.