Házenkářky vicemistrovské Slavie jsou po dvou kolech bez bodu

11. září 2011 20:37 - PRAHA

Házenkářky Slavie Praha se nedočkaly ani v druhém kole interligy bodového zisku. Tým českých vicemistryň, který v minulé sezóně opanoval základní část soutěže, navíc utrpěl ještě větší debakl než v prvním zápase v Partizánském, tentokrát dokonce na vlastní palubovce podlehl ambicióznímu Mostu 22:33.

Domácím nepomohlo k vyrovnanějšímu výsledku ani 11 gólů kanonýrky Černé, jež se tak postarala o celou polovinu zásahů Slavie. Hru týmu, který po sezóně opustilo několik opor (Vítková, Keclíková), zrazovaly chyby a nepřesnosti. Most vyhrál poločas o pět gólů. Domácí tým v závěru rezignoval a poslední dvanáctiminutovku prohrál 2:9.

V čele mezinárodní soutěže je po druhém vysokém vítězství Šaža, z českých týmů má na kontě dvě výhry jenom Poruba, která vysoko vyhrála v Senci (34:18). Most hrál poprvé v sezóně, po předchozím vítězství mělo v druhém kole volno mistrovské Veselí nad Moravou.

ČTK

Časová osa: Míčové sporty

Filtr článků - Míčové sporty


Běhání nejen pro začátečníky

Běhání je celosvětový fenomén, avšak i tak bazická aktivita představuje řadu úskalí a rizik, zvlášť u začátečníků. Na Sport.cz najdete rady a tipy pro všechny běžce, včetně návodu jak s běháním začít, jak díky němu zhubnout, proč bystě měli dbát na rozcvičení nebo jestli je dobré běhat v těhotenství nebo s bolestí zad.