České volejbalistky porazily v přípravě Maďarsko

3. listopadu 2011 21:05 - MIKULOV

České volejbalistky porazily v prvním ze dvou přípravných zápasů před olympijskou kvalifikací Maďarsko 5:0. Utkání se po dohodě obou trenérů hrálo na pět setů. Odveta je na programu v pátek od 11:00 opět v Mikulově.

 

Darko Vojinovič, ČTK/AP

V úvodních dvou setech držely Maďarky krok, ve třetím ale zcela odpadly a uhrály pouhých devět míčů. "Stále jsme ve fázi hledání. Do týmu se vrátila po mateřské dovolené Helena Horká a zatím se hlavně zaměřujeme na spolupráci ve vztahu příjem, nahrávka, útok. Maďarky byly v tomto směru ideálním protivníkem na rozehrání," řekl ČTK trenér Jiří Šiller. "Naše souhra po měsíční přestávce ještě skřípe, jsem ale spokojen s bojovností i herním nasazením celého týmu," uvedl.

Přípravné utkání volejbalistek v Mikulově:
ČR - Maďarsko 5:0 (20, 22, 9, 23, 17)
Sestava ČR: Kubínová, Havelková, Havlíčková, Horká, Pastulová, Plchotová, libero Jášová - Králíková, Mühlsteinová, Kossanyiová, Melichárková.
ČTK

Časová osa: Míčové sporty

Filtr článků - Míčové sporty


Běhání nejen pro začátečníky

Běhání je celosvětový fenomén, avšak i tak bazická aktivita představuje řadu úskalí a rizik, zvlášť u začátečníků. Na Sport.cz najdete rady a tipy pro všechny běžce, včetně návodu jak s běháním začít, jak díky němu zhubnout, proč bystě měli dbát na rozcvičení nebo jestli je dobré běhat v těhotenství nebo s bolestí zad.