Volejbalisté Liberce po slabším začátku porazili ČZU

Volejbalisté Liberce nedopustili v extralize druhou porážku za sebou, i když se proti ČZU rozjížděli pomalu. Po pondělní prohře s českobudějovickými mistry ztratili dnes první set, pak ale zabrali. Po příchodu zkušeného nahrávače Řezníčka i univerzála Vodvárky, kteří vystřídali syny bývalých úspěšných reprezentantů Hadravu s Demarem, zvítězili 3:1. V tabulce se posunuli na druhé místo za jihočeské obhájce titulu.

Roli favorita splnila i čtvrtá Příbram na palubovce mladého celku Odoleny Vody, jenž stále uzavírá tabulku. "Hosté se představili jako zkušený tým, který trestal naše chyby. Těch jsme se stejně jako v utkání proti Zlínu nevyvarovali," litoval kouč Aera Milan Fortuník.

Mužstvo Ústí nad Labem znovu táhla letní posila Kramár, který se vytáhl proti bývalým spoluhráčům z Havířova 15 body a přispěl k vítězství 3:0. Hosté nejvíce litovali, že ve třetím setu nevyužili hned čtyři setboly a nadále jsou v lize předposlední.