Volejbalisté Liberce po slabším začátku porazili ČZU

10. listopadu 2011 21:46 - PRAHA

Volejbalisté Liberce nedopustili v extralize druhou porážku za sebou, i když se proti ČZU rozjížděli pomalu. Po pondělní prohře s českobudějovickými mistry ztratili dnes první set, pak ale zabrali. Po příchodu zkušeného nahrávače Řezníčka i univerzála Vodvárky, kteří vystřídali syny bývalých úspěšných reprezentantů Hadravu s Demarem, zvítězili 3:1. V tabulce se posunuli na druhé místo za jihočeské obhájce titulu.

Roli favorita splnila i čtvrtá Příbram na palubovce mladého celku Odoleny Vody, jenž stále uzavírá tabulku. "Hosté se představili jako zkušený tým, který trestal naše chyby. Těch jsme se stejně jako v utkání proti Zlínu nevyvarovali," litoval kouč Aera Milan Fortuník.

Mužstvo Ústí nad Labem znovu táhla letní posila Kramár, který se vytáhl proti bývalým spoluhráčům z Havířova 15 body a přispěl k vítězství 3:0. Hosté nejvíce litovali, že ve třetím setu nevyužili hned čtyři setboly a nadále jsou v lize předposlední.

Uniqa extraliga volejbalistů - 12. kolo:
Liberec - ČZU Praha 3:1 (-19, 22, 17, 15)
Nejvíce bodů: Hýský 18, Piovarči 17, Beer, Pešl a Vodvárka po 10 - Křesťan 15, Záveský 10.
Odolena Voda - Příbram 0:3 (-17, -20, -16)
Nejvíce bodů: Svoboda 11, Šulava 9, Kufa 8 - Kriško 10, Havrlík 8, Leikep a Čížek po 7.
Ústí nad Labem - Havířov 3:0 (22, 21, 24)
Nejvíce bodů: Kramár 15, Mach 9 - Kolář 11, Kotas a Neusser po 10.
ČTK

Časová osa: Míčové sporty

Filtr článků - Míčové sporty


Běhání nejen pro začátečníky

Běhání je celosvětový fenomén, avšak i tak bazická aktivita představuje řadu úskalí a rizik, zvlášť u začátečníků. Na Sport.cz najdete rady a tipy pro všechny běžce, včetně návodu jak s běháním začít, jak díky němu zhubnout, proč bystě měli dbát na rozcvičení nebo jestli je dobré běhat v těhotenství nebo s bolestí zad.